قالب وردپرس خرید قالب وردپرس طراحی قالب وردپرس

رها موکت | موکت , پالاز موکت , خرید موکت

نمایندگی رسمی پالاز موکت فروش موکت به قیمت کارخانه, موکت,خرید موکت

تلفن تماس شمال و مرکز تهران ۲۲۰۴۱۶۱۴ نمایندگی مولوی ۵۵۵۷۷۰۳۰
نمایندگی غرب تهران ۴۶۰۲۰۴۷۶ پخش و فروش شهرستانها ۰۲۱-۷۷۳۹۲۸۶۰

دور دوزی موکت

دور دوزی موکت

دور دوزی موکت

آیا دور دوزی موکت تافتینگ ضروری است؟

موکت های تافتینگ به علت پرز بلند بودن و ضخامتی که دارند اگر توسط افراد با تجربه و نصابان موکت برش زده شود نیاز به دور دوزی ندارد ولی اگر در زمان برش موکت دقت نشود و برش نا منظم زده شود نیاز به دور دوزی موکت می باشد.

معمولا موکتی که تمام مساحت اتاق را بپوشاند و لبه های موکت کنار دیوار ها قرار بگیرد نیازی به دور دوزی نیست اما اگر موکت در وسط اتاق استفاده می شود دوختن دور موکت بهتر است، با این حال زیبایی بعضی از طرح های پرز بلند مانند طرح الماس موکت پالاز به باز بودن لبه ها و دور دوزی نشدن است.

همچنین در بعضی طرح ها که بافت آنها به صورت لوپ می باشد حتی در صورتی که توسط نصاب موکت برش زده شود پیشنهاد می شود قبل از اولین شستشو حاشیه های کناری موکت دوردوزی و سپس شستشو شود.

در بعضی قسمت ها که لبه انتهایی موکت نمایان است مانند قسمت درگاهی در ورودی اتاق به جای دور دوزی موکت می توان از پروفیل های گرده ماهی که از جنس استیل ، پی وی سی و چوب روکش دار با رنگ های نقره ای و طلایی تولید و در بازار موجود است استفاده کرد.

معمولا این پروفیل ها را از خیابان پامنار تهران تهیه می کنند. در صورتی که موکت شما توسط نصاب انجام می شود قبل از مراجعه به محل نصب برای همراه داشتن پروفیل رنگ دلخواه و اندازه مناسب با نصاب حتما هماهنگ نمایید.

قیمت دور دوزی در حال حاضر بابت هر متر طول دور موکت ( محیط موکت ) متر مربعی ۴۵۰۰ تومان می باشد. اما با در نظر گرفتن مراحل قبل از دور دوزی هزینه بیشتری باید پرداخت گردد.

در مرحله اول موکت به محل شما حمل و پس از برش و نصب، دوباره جمع آوری و به محل دور دوزی ارسال می شود. پس از دور دوزی موکت مجددا به محل نصب حمل و در محل های مورد نظر پهن می شود. با توجه به مراحل فوق دو کرایه حمل، اضافه بر حمل اولیه به علاوه دستمزد اضافه نسبت به برش و نصب ابتدایی به قیمت دور دوزی موکت اضافه می شود.

دور دوزی موکت

استفاده از گرده ماهی در محل قطع موکت به جای دور دوزی موکت

ارسال نظر :

فروش ویژه

مقالات

آرشیو مقالات
تماس با ما
راهنمای خرید