قالب وردپرس خرید قالب وردپرس طراحی قالب وردپرس

رها موکت | موکت , پالاز موکت , خرید موکت

نمایندگی رسمی پالاز موکت فروش موکت به قیمت کارخانه, موکت,خرید موکت

تلفن تماس شمال و مرکز تهران ۲۲۰۴۱۶۱۴ نمایندگی مولوی ۵۵۵۷۷۰۳۰
نمایندگی غرب تهران ۴۶۰۲۰۴۷۶ پخش و فروش شهرستانها ۰۲۱-۷۷۳۹۲۸۶۰

مرمت موکت

مرمت موکت

 

مرمت موکت ، روش ترمیم موکت ، نحوه رفوی موکت ، تمیز کردن موکت ، رفع لکه سوختگی و تعویض قسمت های پوسیده و یا کوبیده شده موکت ، رفوگری موکت

مرمت موکت

مرمت موکت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در هر مرحله از تولید موکت رنگ نخ طرح تولید شده ممکن است با رنگ نخ موکت بافته شده قبل اندکی تفاوت داشته باشد.

به همین دلیل علاوه بر کد محصول کدی هم به عنوان کد رنگ بر روی موکت درج می شود تا اگر مساحت بزرگی نیاز به نصب موکت داشته باشد تمام  موکت های ارسالی از یک کد نخ باشد که تفاوت نداشته باشد.

برای منازل و مکان های اداری و تجاری که موکت خریداری می گردد توصیه ما این است که موکت های اضافه ای که برش خورده شده و پرت است دور ریخته نشود که اگر به دلایل مختلف از جمله سوختگی ، نخ کش شدن ، کوفتگی زیاد قسمتی از موکت به علت فشار و یا تردد زیاد و همچنین لکه های غیر قابل پاک شدن نیاز به مرمت موکت باشد از همان تکه های اضافه هنگام نصب که هم طرح و هم کد نخ یکسان دارد استفاده شود.

برای مرمت موکت کافی است تکه ای از موکت را با توجه به حالت خواب موکت معیوب بریده و روی قسمت مورد نظر قرار دهید، سپس با یک ماژیک از روی لبه موکت بریده شده روی موکت قدیمی خط نازک و کم رنگی بکشید. بعد از این کاز با یک تیغ موکت بری تیز و یک خط کش فلزی قسمت آسیب دیده را از روی خط کشیده شده برش زده و جدا نمایید.

پس از جدا کردن موکت سطح زیر موکت را با سمباده زبر و یا وسیله دیگری تمیز کرده و لبه های کناری و زیر موکت، چسب موکت زده و موکت جدید را در محل مورد نظر قرار داده و فیکس نمایید.

 

ارسال نظر :

فروش ویژه

مقالات

آرشیو مقالات
تماس با ما
راهنمای خرید