پالاز موکت بازار مولوی

نمایندگی رسمی پالاز موکت فروش موکت به قیمت کارخانه موکت

نمایندگی بازار مولوی 021-55577030 مشاوره تخصصی و واتس اپ 09122073868
نمایندگی غرب تهران 021-44741721 نمایندگی شرق تهران 021-77213105

تمامی موکت ها به مدت محدود شامل ارسال رایگان در تهران بوده و همچنین امکان پرداخت درب منزل نیز وجود دارد.

بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک چه رنگی است؟

بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک چه رنگی است؟

یکی از دغدغه‌هایی که ذهن والدین را به خود مشغول می‌کند، انتخاب بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک است؛ زیرا کودکان از روحیه لطیفی برخوردار هستند و انتخاب موکت بارنگ مناسب می‌تواند تأثیر زیادی در روحیه آن‌ها داشته باشد. اگر به دنبال انتخاب موکتی هستید که انتظارات شما و کودکتان را برآورده کند و بهترین کف‌پوش برای اتاق کودک باشد، حتماً به خانه رهاکارپت مراجعه کنید. این فروشگاه نماینده رسمی پالاز موکت است و تمامی محصولات را می‌توانید به قیمت کارخانه در این فروشگاه تهیه نمایید.

تنوع بسیاری در محصولات این فروشگاه وجود دارد و کارشناسان فروش می‌توانند شما را در انتخاب بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک یاری کنند.

برخی از نکات مهم هستند که در هنگام خرید موکت برای اتاق کودک باید مدنظر قرار گیرد. توجه به این نکته ضروری است که کودکان زمان زیادی را در اتاق‌های خود سپری می‌کنند. به همین خاطر باید ظاهر اتاق و از جمله کف‌پوش مطابق با علاقه او شکل بگیرد. جنسیت کودک نیز نقش زیادی در انتخاب بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک دارد.

بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک

بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک

بهترین رنگ موکت اتاق کودک دخترانه

معمولاً در این بخش تنوع بسیاری در محصولات وجود دارد. موکت اتاق دخترانه باید با مدل‌های پسرانه تفاوت داشته باشد. بهتر است که برای اتاق ‌خواب دخترانه از رنگ‌های ملایم استفاده شود که در عین جذابیت و زیبایی اتاق با سایر وسایل اتاق کودک نیز هماهنگی داشته باشد. رنگ‌های گرم و روشن نیز انتخاب مناسبی برای اتاق کودک دخترانه است. همچنین دختر بچه‌ها از رنگ‌هایی نظیر لیمویی، صورتی روشن، سرخابی و نارنجی حس خوبی را دریافت می‌کنند. می‌توانید از این رنگ‌ها نیز برای کف‌پوش اتاق دختربچه‌ها استفاده کنید. طرح‌ها و شخصیت‌های کارتونی موردعلاقه آن‌ها نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های انتخابی باشد. شاهزاده خانم‌ها، کیتی کت، طرح‌های فانتزی دخترانه نیز انتخاب مناسبی برای اتاق کودک است.

بهترین رنگ موکت اتاق کودک پسرانه

انتخاب موکت برای اتاق کودک پسرانه کمی متفاوت‌تر است و برای پسربچه‌ها رنگ‌های سرد مانند آبی یا سبز می‌تواند انتخاب بهتری باشد. به‌خصوص استفاده از رنگ‌هایی مانند آبی‌ روشن و تیره به‌عنوان موکت اتاق کودک پسرانه اگر با سایر وسایل اتاق او هماهنگ شود می‌تواند به جذابیت اتاق کودک بی افزاید. ایده متفاوت دیگری که می‌توان در این زمینه مطرح کرد این است که می‌توانید از یک موکت سبزرنگ نیز استفاده کنید و اتاق‌ خواب را به شکل چمن فوتبال چیدمان نمایند. این طرح به‌خصوص برای پسر بچه‌هایی که عاشق فوتبال هستند، می‌تواند بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد. اگر انتخاب شما موکت‌های طرح دار و کارتونی باشد، مینیون ها، طرح های ابرقهرمانی و سایر شخصیت‌های مهم و جذاب کارتونی دنیای پسرها  پیشنهادهای خوبی برای خرید خواهند بود. بهترین راه این است که قبل از خرید از کودک خود مشورت بخواهید و این کار با سلیقه او باشد.

انتخاب رنگ روشن برای موکت اتاق کودک چه مزایایی دارد؟

از مزیت‌های انتخاب رنگ‌های روشن برای اتاق‌ خواب کودک این است که فضا را بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان می‌دهد و به‌خصوص در اتاق‌هایی که فضای تاریکی دارند یا و کوچک هستند بسیار مناسب است. علاوه بر این رنگ‌های روشن باعث افزایش نشاط و شادابی کودک می‌شود و انرژی آن‌ها را افزایش می‌دهد. البته رنگ‌های روشن معایبی نیز می‌تواند داشته باشد و مهم‌ترین آن این است که زود کثیف می‌شوند و لکه‌های آن‌ها به‌وضوح مشخص می‌شود و از نظر زیباشناسی چندان مطلوب نیست.

انتخاب رنگ تیره برای موکت اتاق کودک چه مزایایی دارد؟

رنگ‌های تیره فضای دنج و آرام‌بخشی به اتاق کودک می‌بخشد و لکه‌ها و کثیفی‌ها در آن مشخص نخواهد بود. ولی این رنگ‌ها برای اتاق‌های کم نور مناسب نیستند و فضای اتاق را تاریک‌تر می‌کنند. همچنین شاید این رنگ‌ها با روحیه شاد و پرنشاط کودکان در تضاد باشد.

نکاتی برای انتخاب رنگ موکت مناسب برای اتاق کودک

  • برای اینکه جذابیت بیشتری به اتاق ‌خواب کودک بدهید از رنگ‌ها، الگو و طرح‌های ترکیبی برای اتاق کودکان استفاده کنید. این کار اتاق کودک را دل‌نشین‌تر از قبل خواهد کرد و در آن می‌توانید از طرح‌ها و الگوهای شاد کودکانه الهام بگیرید.
  • بهترین رنگ برای موکت اتاق کودک رنگ موردعلاقه او است. در خرید موکت برای اتاق کودک،حتما از فرزندتان نطرخواهی کنید؛ زیرا او ممکن است که زمان زیادی را در اتاق خود سپری کند و بی‌علاقه بودن او به دکوراسیون و حتی کف‌پوش اتاق مطلوب نیست. با نظرخواهی از او اعتمادبه‌نفس و حس مالکیت او را افزایش می‌دهید.
  • بهترین رنگ‌ها برای دختربچه‌ها برای موکت و کفش پوش اتاق می‌تواند از رنگ‌هایی مانند صورتی و بنفش و برای پسران سبز و آبی باشد.
  • به تعادل رنگ‌های تیره و روشن در اتاق کودک توجه داشته باشید و رنگ موکت را نیز بر این اساس انتخاب کنید.
  • رنگ موکت اتاق کودک باید با دیزاین و سایر وسایل او هم‌خوانی داشته باشد؛ بنابراین در هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

ارسال نظر :

فروش ویژه

مقالات

آرشیو مقالات
تماس با ما
راهنمای خرید