پالاز موکت بازار مولوی

نمایندگی رسمی پالاز موکت فروش موکت به قیمت کارخانه موکت

نمایندگی بازار مولوی 021-55577030 مشاوره تخصصی و واتس اپ 09122073868
نمایندگی غرب تهران 021-44741721 نمایندگی شرق تهران 021-77213105

تمامی موکت ها به مدت محدود شامل ارسال رایگان در تهران بوده و همچنین امکان پرداخت درب منزل نیز وجود دارد.

عرض استاندارد موکت چقدر است؟

عرض استاندارد موکت چقدر است؟

موکت به عنوان یک کف‌پوش پرکاربرد در سال‌های اخیر مطرح ‌شده است. تنوعی که در جنس و رنگ و ابعاد آن وجود دارد، باعث شده که به عنوان انتخاب اصلی در کف‌پوش کردن خانه‌ها، اداره‌ها، مدارس و مهدکودک‌ها در نظر گرفته شود. زمانی که تصمیم به انتخاب و خرید موکت داشته باشیم، توجه به برخی از نکات در مورد آن ضروری است. جنس، رنگ، الیاف و دوام و ماندگاری و تناسب آن با فضای مورد استفاده نکاتی هستند که خریداران در هنگام خرید بسیار به آن توجه می‌کنند. موکت‌هایی که به عنوان موکت‌های استاندارد مطرح می‌شوند، باید تمام ویژگی‌های لازم از خاصیت الیاف تا ابعاد آن را داشته باشند. یکی از آیتم‌هایی که در خرید موکت باید آن را در نظر داشته باشیم، توجه به ابعاد و طول و عرض موکت است. با توجه به فضایی که شما قصد خرید محصول را داشته باشید، اطلاع از ابعاد و طول و عرض محصول بسیار کمک ‌کننده است. با این کار تا حد زیادی در هزینه‌های خرید محصول صرفه‌جویی می‌شود و همچنین با برش کمتر فضای زیباتری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

عرض استاندارد موکت چقدر است؟

عرض استاندارد موکت چقدر است؟

چرا طول و عرض استاندارد موکت اهمیت دارد؟

زمانی که تصمیم به کف‌پوش کردن اتاق می‌گیریم، توجه به ابعاد و فضای موردنظر بسیار ضروری است. اگر شما به‌اندازه و ابعاد موکت دسترسی داشته باشید می‌توانید انتخاب راحت و مناسب‌تری را داشته باشید و این موضوع شما را از سردرگمی‌های هنگام خرید نجات می‌دهد. البته استانداردهایی در مورد تولید موکت‌ها وجود دارد که باید به آن توجه شود. ولی دقت در اندازه و طول و عرض موکت‌ها باعث می‌شود که شما بتوانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و فضای پرت و دورریز کمتری را داشته باشید؛ زیرا یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران قیمت موکت‌ هستند و برخی از عوامل می‌تواند باعث افزایش قیمت در هنگام خرید موکت شود. توجه به عرض موکت در هزینه‌های آن تأثیر بسیاری دارد و هر چه قدر که موکت دارای عرض بیشتری باشد، متراژ کمتری موردنیاز خواهد بود. همچنین برخی از فضاهای سالنی و نمایشگاهی دارای وسعت بیشتری هستند و توجه به عرض موکت می‌تواند از هدر رفت محصول جلوگیری کرده و فضاهای پرت را نیز پوشش دهد.

عرض استاندارد موکت چقدر است؟

موکت‌های موجود در بازار به دو دسته موکت‌های رولی و موکت‌های تایلی تقسیم می‌شوند.

1-موکت‌های رولی

موکت‌های رولی در عرض‌های متفاوت و طول‌های بلند تولید می‌شوند و شکل آن‌ها به حالت رولی است. در هنگام تولید این موکت‌ها استانداردهای خاصی در نظر گرفته می‌شود که یکی از آن‌ها توجه به ابعاد آن است. موکت‌های رولی در بیشتر موارد در عرض 3 متر در کارخانه‌ها تولید می‌شوند و طول آن‌ها متغیر است و حتی تا 12 متر نیز می‌تواند وجود داشته باشد. خریدار برحسب نیاز خود و فضایی که قصد کف‌پوش کردن آن را دارد، می‌تواند اقدام به خرید کند. کارخانه‌هایی که در ایران اقدام به تولید محصول می‌کنند این استانداردها را در محصولات خود اعمال می‌کنند و به همین جهت موکت‌هایی که در شرکت پالاز موکت تولید می‌شوند در عرض 3 متر هستند و تنوع بسیاری در طرح و رنگ دارند که شما با توجه به سلیقه و نیاز خود می‌توانید با در نظر گرفتن دکوراسیون و مساحت فضای خانه خود انتخاب کنید. موکت‌های شرکت ظریف مصور در عرض 2، 3 و 4 متر در بازار موجود هستند و می‌توانید تنوع بیشتری در ابعاد این محصولات پیدا کنید. در حقیقت موکت با عرض 3 متر می‌تواند یک انتخاب اقتصادی باشد که بر اساس‌ترین عرض برای تمام الگوهای استانداردهای تولید محصول برای جلوگیری از هدر رفت موکت و بهترین سایز برای محیط‌های ساختمانی کم متراژ در نظر گرفته می‌شود. موکت‌های رولی که تولید شرکت‌ها و برندهای خارجی هستند در عرض 5 و 6 متر نیز در بازار فروش موجود هستند.

2- موکت‌های تایلی

موکت های تایلی عرض ثابتی ندارند. در هنگام خرید این محصول باید بیشتر به ابعاد اتاق دقت شود و شما می‌توانید این موکت را به شکل پازل در کنار هم قرار داده و بر اساس متراژ ابعاد اتاق به شکل مربع یا مستطیل از آن استفاده کنید. ابعاد 48 × 48 و 50 × 50 و یا 60 × 60 از پرکاربردترین ابعاد موکت‌های تایلی در شکل مربعی هستند که برای کف‌پوش کردن انواع فضاها از آن استفاده می‌شود. برای اجرای انواع پروژه‌ها می‌توانید از این موکت‌ها استفاده کنید و فضایی منحصربه‌فرد برای خود ایجاد کنید. اجرای این موکت‌ها محدودیتی در ابعاد و سایز ندارد زیرا این موکت‌ها به شکل پازل کنار هم قرار داده می‌شود.

ارسال نظر :

فروش ویژه

مقالات

آرشیو مقالات
تماس با ما
راهنمای خرید