پالاز موکت بازار مولوی

نمایندگی رسمی پالاز موکت فروش موکت به قیمت کارخانه موکت

نمایندگی بازار مولوی 021-55577030 مشاوره تخصصی و واتس اپ 09122073868
نمایندگی غرب تهران 021-44741721 نمایندگی شرق تهران 021-77213105

تمامی موکت ها به مدت محدود شامل ارسال رایگان در تهران بوده و همچنین امکان پرداخت درب منزل نیز وجود دارد.

هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت

هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت

در تولید هر محصول باید به نکات بسیاری توجه شود، مخصوصاً محصولاتی که در منزل، محیط کار و مکان‌های مشابه استفاده می‌شوند. موکت یکی از کف‌پوش‌هایی است که از گذشته‌های دور تا امروز همراه خانواده‌های ایرانی بوده است. هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت به قدری ویژه و حساس است که می‌توانیم این مطلب را به طور کامل به آن اختصاص دهیم. آیا شما می‌توانید نمونه‌ای از این هنر و زیبایی را بیان کنید؟ آیا این هنر و زیبایی تنها در موکت‌های پالاز دیده می‌شود؟ برای آنکه اطلاعات کاملی از این محصول به دست آورید، بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

زیبایی به کار رفته در پالاز موکت

زیبایی به کار رفته در پالاز موکت

هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت

برای بیان درست هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت، بهتر است این موضوع را از ابعاد مختلف بررسی کنیم.

مواد اولیه به کار رفته در موکت

مهم‌ترین ماده اولیه تولید موکت، الیاف به کار رفته در آن است. الیاف در واقع همان نخ‌های بافته شده در موکت هستند که یکی از مهم‌ترین اجزا و ابعاد هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت به شمار می‌روند، زیرا همین الیاف مختلف هستند که به موکت‌ها هویت می‌بخشند. این الیاف می‌توانند از جنس پنبه، پلی استر، نایلون و غیره باشند. معمولاً در بخش توضیحات محصولات یا در لیبلی که همراه موکت‌های پالاز به خریداران داده می‌شود، جنس الیاف به کار رفته در موکت به طور کامل بیان شده است.

نقش‌های مختلف پالاز موکت

نقوش به کار رفته در انواع مختلف موکت پالاز تحت تأثیر فرهنگ و هنر ایرانی است. تمامی نقوش به کار رفته در این موکت‌ها برگرفته از نمادها و شکل‌های ایرانی است که مهم‌ترین بخش هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت به شمار می‌رود. این کارخانه تلاش کرده است تا تولیدات خود را با فرهنگ ایرانی همسو گرداند، در همین راستا از نمادها، الگوها و اشکال هندسی مرتبط با فرهنگ و هنر ایرانی استفاده کرده است. استفاده از این نقوش و نمادها نیازمند تخصص و استفاده از تکنیک‌های مختلفی است که گروه پالاز موکت به خوبی از پس آن برآمده‌اند.

الهام گرفتن از طبیعت

یکی از عناصر بسیار مهم در هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت، الهام گرفتن از طبیعت است. محصولات این کارخانه معمولاً بازتابی زیبا از طبیعت به شمار می‌روند. زیبایی‌های طبیعت به شیوه‌های هنرمندانه‌ای در تار و پود این موکت‌ها به کار رفته است. این جلوه‌ها شامل گل‌ها، پرندگان، مناظر کوهستانی و مزارع سرسبز است که به آرامش بخش بودن محیط تأثیرات مثبتی می‌گذارند. طراحی و به کارگیری این عناصر طبیعی نیازمند طراحان حرفه‌ای و تجهیزات مدرنی است، زیرا دستگاه‌های ساده تولید موکت قادر به ایجاد این نقوش نیستند.

تأثیر هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت

پالاز موکت معمولاً با الهام گرفتن از نقوش مختلفی بافته می‌شود. این نقوش برگرفته از فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی-اسلامی کشورمان بوده و تأثیر فراوانی در محیط پیرامون می‌گذارند. این نقوش در برخی از انواع موکت‌ها برجسته است و تأثیر به سزایی در آرامش بخش بودن محیط دارد. خانواده‌ها از آرامش بخش بودن فضا بعد از استفاده از موکت‌ها در منازل خود بسیار راضی و خوشنود هستند. به کارگیری مدل مناسبی از پالاز در محیط‌های اداری نیز می‌تواند همین تأثیرات را برای کارمندان و مراجعین به ارمغان بیاورد.

ویژگی‌های پالاز موکت نسبت به سایر موکت‌ها

تنوع بالا

موکت‌های پالاز تنوع بالایی در رنگ، نقش و جنس دارند، که باعث شده است تا برای تمامی سلیقه‌ها نمونه‌ای برای عرضه داشته باشند. نقوش مختلف ایرانی-اسلامی و حتی نقوش مدرن به کار رفته در بافت این محصولات تنوع بالایی را به وجود آورده است.

قابل شستشو بودن

رعایت بهداشت در محیط‌های پوشیده شده با موکت آسان‌تر از انواع کف‌پوش‌های دیگر است، زیرا می‌توان به راحتی موکت را شست و نگران خراب شدن آن نبود. کف‌پوش‌های دیگر معمولاً دارای مراحل خاصی برای تمیز کردن هستند که باید توسط متخصصین انجام شود و هزینه‌ای برای فرد دارد.

جابجایی آسان

موکت پالاز به راحتی قابل جمع و نصب در محیط جدید است و این کار توسط خود فرد به راحتی انجام می‌شود، اما کف‌پوش‌هایی مانند پارکت نیازمند متخصصین برای نصب هستند.

انعطاف‌پذیر بودن

موکت به راحتی می‌تواند سطوح دارای پستی و بلندی را پوشش دهد، زیرا انعطاف‌پذیری بالایی دارد و با سطوح مختلف تطبیق می‌یابد.

ایجاد فضایی امن

با استفاده از پالاز موکت برای پوشش کف منازل خود، محیطی امن برای کودکان ایجاد کنید. استفاده از این محصول باعث ایجاد نرمی در کف منزل شده و در صورت زمین خوردن کودکان، آسیبی به آن‌ها نمی‌رسد.

کلام پایانی

هنر و زیبایی به کار رفته در پالاز موکت شامل چندین عنصر مختلف است که در این مطلب بیان شد. همین هنر و زیبایی باعث تمایز پالاز موکت از محصولات مشابه شده و خریداران بسیاری را به خود جلب کرده است. نقوش مختلف، اشکال هندسی متنوع، تنوع رنگی بالا و الگوها و اشکال الهام گرفته شده از طبیعت همه در جلب توجه مصرف‌کنندگان و رضایت خریداران نقش داشته‌اند.

لازم به ذکر است که باید در هنگام خرید موکت علاوه بر قیمت به زیبایی آن نیز توجه شود. پیشنهاد ما خرید از فروشگاه اینترنتی موکت رهاکابانا است که دارای طرح‌های هنری و شیک متناسب با سلیقه‌ی هر ایرانی است.

ارسال نظر :

فروش ویژه

مقالات

آرشیو مقالات
تماس با ما
راهنمای خرید